MB-23

Aluprof

MB-23

Systém posuvných okien bez tepelnej izolácie.

Profil: MB-23

MB-23P je hliníkový systém určený na zasklenie balkónov . Myšlienkou tohto riešenia sú horizontálne posuvné okná . Okná, z ktorých sú vyrobené, chránia otvorený priestor balkónov pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, t. J. Vetrom, dažďom, snehom, nečistotami a hlukom. Konštrukcie systému MB-23P sťažujú prenikanie, čo je obzvlášť dôležitá vlastnosť v prízemných bytoch.

Konštrukčná hĺbka profilov je 53 mm (rám) a 23 mm (krídlo). Konštrukcia zabudovaná v systéme MB-23P má vďaka vonkajšej inštalácii efektívny systém odvádzania a vetrania vodyz šachtovej komory az komory medzi krídlom a rámom. Okenné krídla môžu byť vyplnené jediným sklom s hrúbkou 4 – 8 mm alebo bezpečnostným sklom s hrúbkou 6,4 mm. Hrúbka skla sa volí v závislosti od výšky, v ktorej sa nachádza balkón, jeho umiestnenia a rozmerov krídel.

MB-23P môže byť použitý pre existujúce aj pridané balkóny . Dá sa použiť nielen v balkónoch jednoduchého tvaru: vďaka použitiu profilov okenných a dverových systémov MB-45 je možné medzi jednotlivými oknami vytvárať uhlové spoje., vo veľkej miere regulované. Konštrukcia, ktorá je z neho vyrobená, sa vyznačuje veľmi jednoduchou a rýchlou prefabrikáciou v dôsledku eliminácie väčšiny prácnych mechanických úprav, čo má určite pozitívny vplyv na konečnú cenu výrobku.

Profil: ALUPROF MB-23P

Tepelná izolácia: žiadna

Hĺbka rámu: 53 mm
Hĺbka rámu: 23 mm
Použitie: zasklenie balkónov