MB-45

ABOWIND - MB-45 - Hliníkové konštrukcie
ABOWIND - MB-45 - Hliníkové konštrukcie
ABOWIND - MB-45 - Hliníkové konštrukcie

Aluprof

MB-45

Okenný a dverový systém bez tepelnej izolácie.

Profil: MB-45

MB-45 je moderný hliníkový systém, ktorý sa používa na výrobu architektonických a vnútorných architektonických prvkov, ktoré nevyžadujú tepelnú izoláciu , napríklad rôzne typy deliacich stien, okien, dverí, vrátane manuálne a automaticky posuvných dverí, krídlových dverí, predsiene, výkladov, krabíc. pokladňa, vitríny, priestorové štruktúry.

Konštrukčná hĺbka okenných profilov je: 45 mm (rám), 54 mm (krídlo) a dverí: 45 mm a 45 mm. Takto prijaté hĺbky krídel a profilov rámu dávajú účinok jednej roviny zvonku po zatvorení – v prípade okien a účinku rovinných plôch krídel a rámu – v prípade dverí. Tvar profilov umožňuje získaťtenké a odolné konštrukcie okien a dverí.

Dôležitou výhodou systému MB-45 je možnosť ohýbania profilov vrátane rámy, krídla a lišty, ktoré umožňujú vykonávanie rôznych typov oblúkových a oblúkových stavieb.

Tesnosť je zaistená použitím špeciálnych tesnení vyrobených zo syntetického kaučuku EPDM , ktorý zaručuje odolnosť proti starnutiu počas mnohých rokov prevádzky.

Charakteristickým rysom systému je jeho úzke prepojenie s okennými a dverovými systémami MB-60 a MB-70, Všestrannosť a atraktivita systému je navyše vylepšená možnosťou vybrať si medzi niekoľkými variantmi riešení v prípade rôznych konštrukčných detailov, napríklad tesnenia spodných dverových krídel, tesnenia posuvných a výkyvných dverí, zasklievacie lišty, tvar a výška prahov dverí.

Systém umožňuje použitie zasklenia v hrúbkach od 2 mm do 35 mm v okenných krídlach a od 2 mm do 26 mm v pevných oknách a dverových krídlach.

Profil: ALUPROF MB-45
Tepelná izolácia: žiadna
Hĺbka rámu: 45 mm

Hĺbka rámu: 45 mm / 54 mm

Odolnosť proti nárazu: trieda 3, PN-EN 1192: 2001