Textilné roletky

ABOWIND - Tieniaca technika - Textilné roletky
ABOWIND - Tieniaca technika - Textilné roletky
ABOWIND - Tieniaca technika - Textilné roletky

Tieniaca technika

Textilné roletky

Vylaďte si interiér
VOĽBA INTENZITY ZATIENENIE A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZLADENÍ

Textilné roletky  dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábaný ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Naše produkty

ABOWIND - Textilné roletky - Jazz 17

Textilné roletky

Jazz 17, Jazz 32, Jazz expert

Jednoduchá voľne visiace textilná roletka s retiazkou ovládaným nosidlami určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

ABOWIND - Textilné roletky - Optima

Textilné roletky

Optima, Optima mini

Roletka s retiazkou ovládaným nosidlami. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastovýh vodiacich lištách. Je určená pre montáž na krídlo okna.

ABOWIND - Textilné roletky - Legend

Textilné roletky

Legend

Látková roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená pre montáž do krídla strešného okna.

ABOWIND - Textilné roletky - Collete Plus

Textilné roletky

Collete plus, Collete XL

Látková roletka s retiazkou ovládaným nosidlami určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

ABOWIND - Textilné roletky - Stream Plus

Textilné roletky

STREAM PLUS, STREAM S

Látková roletka tradičné konštrukcie s pružinovým pohonom navíjanie látky, určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

ABOWIND - Textilné roletky - Opus

Textilné roletky

OPUS

Jednoduchá, voľne visiace textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným nosidlami navíjaním látky určená pre montáž priamo na stenu, alebo strop.