Bambusové roletky

ABOWIND - Tieniaca technika - Bambusové roletky 1
ABOWIND - Tieniaca technika - Bambusové roletky 2
ABOWIND - Tieniaca technika - Bambusové roletky 3

Tieniaca technika

Bambusové roletky

Prírodné „look“ do vášho interiéru
ŠIROKÝ VÝBER PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúka tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých designov ručne spletených prírodných tkanín. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka veľa množstvo estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety možno dostať v dvojitom prevedení, a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhledného balu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k líbivému a pravidelnému riasenie.

Naše produkty

ABOWIND - Bambusové roletky - Asha

Bambusové roletky

ASHA

Základný výrobok produktového radu bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky je zaistené povrázkom a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutie roletky.

ABOWIND - Bambusové roletky - Feba

Bambusové roletky

FEBA

Jedná sa o elegantný typ bambusové roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čim vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zabezpečené povrázkom a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutie tkaniny.

ABOWIND - Bambusové roletky - Edesa

Bambusové roletky

EDESA

Ide o posledného predstaviteľa bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný len z prírodnej tkaniny juta. Ovládanie je zabezpečené navíjaním na hriadeľ pomôcť retiazky a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky stiahnutie …